Kodėl tokenize

10/02/2021

Remiantis naujausiais vertinimais, dabartinė viso realaus turto vertė siekia maždaug 256 trln. USD.
Nors šis mažėjantis skaičius yra gana stabilus, visas šis turtas reguliariai keičiasi savininku.
Deja, procesai, kuriais prekiaujama su šiuo turtu, yra visiškai pasenę.

Nuosavybė didžiosios dalies realaus turto vis tiek reiškia popieriaus smulkinimą.
Todėl dauguma operacijų gali trukti savaites ar net mėnesius.

Turto prekybą taip pat kamuoja didelė biurokratija, nesuskaičiuojami mokesčiai ir įvairūs geografiniai apribojimai. Be to, daugumą turto yra labai sunku paskirstyti, todėl jų rinkos yra labai nelikvidžios. Nekilnojamasis turtas, aukso atsargos ir vaizduojamasis menas yra geras pavyzdys.

Laimei, atsižvelgiant į naujausius tokenizacijos pokyčius, nekilnojamojo turto laikymas ir prekyba gali būti ties tikra revoliucija.
Tokenizavimas yra novatoriškas procesas, kurio metu tikrojo pasaulio turtas yra pažymėtas skaitmeniniais žetonais, esančiais blokų grandinėje. . Kai lustai bus išmesti, jie iš esmės taps skaitmeniniais veiksmais su nepaneigiamu nuosavybės teisės įrodymu. Pagrindinis bet kurios popierinės žetonų sistemos atnaujinimas yra būdas, kuriuo ateityje valdysime turtą.

Kodėl simbolinis turtas realiame pasaulyje?
Nesvarbu, ar mes simbolizuojame realų turtą, ar nematerialius daiktus, tokius kaip intelektinė nuosavybė, mes kuriame unikalią likvidumo aplinką, palengvinančią saugias ir greitas operacijas.
Be to, mes galime prekiauti nekilnojamojo turto turtu skaitmeniniais žetonais blokų grandinėje, nereikalaujant trečiųjų šalių brokerių. Vietoj to, „blockchain“ nekintamumas išlaisvina sandorį nuo bet kokių bandymų sukčiauti.