Kas yra tokenomika ir kaip ji gali atgaivinti ekonomiką

10/02/2021

Tokenizacija sujungia jūsų verslą su „blockchain“ technologija ir išleidžia savo verslo žetonus, kurie iš esmės yra panašūs į akcijas.

Prisijungę prie „blockchain“ galite palaipsniui automatizuoti visus savo verslo procesus. Tuo pačiu metu turite naujausius duomenis apie savo išlaidas, į kuriuos galite greitai reaguoti ir žymiai sutaupyti. Kai automatizuosite visą savo verslą ir būsite prisijungę prie „blockchain“, jūsų verslas bus be rūpesčių ir gerai organizuotas potencialiems investuotojams, norintiems pirkti jūsų žetonus.

Tokenization yra slaptų duomenų apsaugos procesas pakeičiant algoritmo, vadinamo token, sugeneruotą skaičių. Tokenizavimas dažnai naudojamas siekiant išvengti sukčiavimo kreditinėmis kortelėmis. Šiuos žetonus galima perduoti internetu arba įvairiais belaidžiais tinklais, reikalingais mokėjimams apdoroti, neatskleidžiant faktinės banko informacijos. Tikrasis banko sąskaitų skaičius saugomas saugioje vietoje.

Tokenization yra metodas, konvertuojantis teises į turtą į skaitmeninį ženklą.
Tarkime, kad yra namas už 200 000 EUR. Tokenizacija gali paversti šį butą 200 000 žetonų (skaičius yra visiškai savavališkas, todėl gali būti 2 milijonai žetonų). Taigi kiekvienas ženklas sudaro 0,0005% pagrindinio turto. Galiausiai platformoje, kuri palaiko tokias pažangias sutartis kaip „Ethereum“, išleisime žetoną, kad žetonus būtų galima laisvai pirkti ir parduoti įvairiuose mainuose.

Pirkdami žetoną, jūs iš tikrųjų perkate 0,0005% turto turto. Jūs perkate 100 000 žetonų ir turite 50% savo turto. Jūs perkate 200 000 žetonų / žetonų ir turite 100% turto. Akivaizdu, kad jūs netapsite legaliu turto savininku. Kadangi „Blockchain“ yra fiksuota vieša knyga, ji užtikrina, kad nusipirkę žetonų niekas negalės „ištrinti“ jūsų turto, net jei jis nėra įtrauktas į nekilnojamojo turto kadastrą. Turėtų būti aišku, kodėl „Blockchain“ leidžia tokio tipo paslaugas.

Kito turto atpažinimas veikia taip pat. Jei yra 50 milijonų eurų „Picasso“ vaizdas, jis taip pat gali būti pažymėtas. Tas pats pasakytina ir apie auksą, deimantus ir kitus vertybinius popierius bei nekilnojamąjį turtą.